
Nose Nail Piercing Jewelry Stainless Steel Animal Spider Scorpion Cat Claw Heart Inlaid Zircon Diamond Style
Nose Nail Piercing Jewelry Stainless Steel Animal Spider Scorpion Cat Claw Heart Inlaid Zircon Diamond Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $2.34
-65%$2.34
$0.82More Images



















Nose Nail Piercing Jewelry Stainless Steel Animal Spider Scorpion Cat Claw Heart Inlaid Zircon Diamond Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























