🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Nurse Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.96
Original: $2.73
-65%Nurse Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style—
$2.73
$0.96More Images
Nurse Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















