
Pearl Alloy Jewelry With Starfish Shell And Marine Organisms Pattern Necklace Bracelet Set For Women Electroplated
Pearl Alloy Jewelry With Starfish Shell And Marine Organisms Pattern Necklace Bracelet Set For Women Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Marine Organisms |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images











Pearl Alloy Jewelry With Starfish Shell And Marine Organisms Pattern Necklace Bracelet Set For Women Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Marine Organisms |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Marine Organisms |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |























