
Pearl Alloy Women's Round Dial Fashionable Bracelet Watch With Spiral Crown And Stainless Steel Onepiece Buckle
Pearl Alloy Women's Round Dial Fashionable Bracelet Watch With Spiral Crown And Stainless Steel Onepiece Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images




Pearl Alloy Women's Round Dial Fashionable Bracelet Watch With Spiral Crown And Stainless Steel Onepiece Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |





















