
Pearl Ball Chain Women's Geometric Drop Shape Diamond Design Long Pendant Back Chain Necklace
Pearl Ball Chain Women's Geometric Drop Shape Diamond Design Long Pendant Back Chain Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 46g |
More Images





Pearl Ball Chain Women's Geometric Drop Shape Diamond Design Long Pendant Back Chain Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 46g |























