
Pearl Bracelet Freshwater Pearl Rice Bead Elastic Minimalist Women's
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Rice Bead Elastic Bracelet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
More Images





Pearl Bracelet Freshwater Pearl Rice Bead Elastic Minimalist Women's
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Rice Bead Elastic Bracelet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Rice Bead Elastic Bracelet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























