
Pearl Brooch Retro Geometric Style Electroplated Snowflake Sunflower Design
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Original: $11.74
-65%$11.74
$4.11More Images




Pearl Brooch Retro Geometric Style Electroplated Snowflake Sunflower Design
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |























