
Pearl Chain Stainless Steel Geometric Minimalist Electroplating Pendant Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | 2.5Mm*45Cm,2.5Mm*55Cm,3.5Mm*45Cm,3.5Mm*55Cm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images







Pearl Chain Stainless Steel Geometric Minimalist Electroplating Pendant Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | 2.5Mm*45Cm,2.5Mm*55Cm,3.5Mm*45Cm,3.5Mm*55Cm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | 2.5Mm*45Cm,2.5Mm*55Cm,3.5Mm*45Cm,3.5Mm*55Cm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















