
Pearl Necklace Imitation Pearl Hiphop Geometric Baking Paint Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images




Pearl Necklace Imitation Pearl Hiphop Geometric Baking Paint Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |























