
Pearl Necklace Jewelry Geometric Ball Chain Beaded Women's Accessories
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Beaded Necklace |
| Weight | 45g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images




Pearl Necklace Jewelry Geometric Ball Chain Beaded Women's Accessories
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Beaded Necklace |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Beaded Necklace |
| Weight | 45g |























