
Pearl Tassel Pendant Doublelayer Necklace Alloy Geometric Style Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 8g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Pearl Tassel Pendant Doublelayer Necklace Alloy Geometric Style Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 8g |























