
Pendant Chain For Clothing Bag Asymmetrical Beaded Geometric Plastic Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Plastic |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 23g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images




Pendant Chain For Clothing Bag Asymmetrical Beaded Geometric Plastic Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Plastic |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Plastic |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 23g |























