
Pendant Collarbone Necklace Alloy Imitation Pearl Beaded Geometric Electroplating Starfish Shell Women's
Pendant Collarbone Necklace Alloy Imitation Pearl Beaded Geometric Electroplating Starfish Shell Women's
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images




Pendant Collarbone Necklace Alloy Imitation Pearl Beaded Geometric Electroplating Starfish Shell Women's
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |























