
Pendant Necklace Alloy Crystal Color Fluorite Fivepointed Star Stainless Steel O Subchain Environmentally Friendly Women's
Pendant Necklace Alloy Crystal Color Fluorite Fivepointed Star Stainless Steel O Subchain Environmentally Friendly Women's
| Chain Style | Stainless Steel O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images








Pendant Necklace Alloy Crystal Color Fluorite Fivepointed Star Stainless Steel O Subchain Environmentally Friendly Women's
| Chain Style | Stainless Steel O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Stainless Steel O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |





















