
Pendant Necklace Alloy Imitation Pearl Tassel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating
Pendant Necklace Alloy Imitation Pearl Tassel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Pendant Necklace Alloy Imitation Pearl Tassel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |























