
Pendant Necklace Alloy Iron Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Pendant Necklace Alloy Iron Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























