
Pendant Necklace Aluminum Chain Alloy U Shape Geometric Electroplating Minimalist Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Pendant Necklace Aluminum Chain Alloy U Shape Geometric Electroplating Minimalist Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























