
Pendant Necklace Artificial Crystal Geometric Style Electroplating Women's
| Chain Style | Hand Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Pendant Necklace Artificial Crystal Geometric Style Electroplating Women's
| Chain Style | Hand Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Hand Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























