
Pendant Necklace Copper 225 Silver Real Gold Electroplated Zirconia Retro Flower Style Clavicle Chain For Women
Pendant Necklace Copper 225 Silver Real Gold Electroplated Zirconia Retro Flower Style Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images






Pendant Necklace Copper 225 Silver Real Gold Electroplated Zirconia Retro Flower Style Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























