
Pendant Necklace Copper Gold Wire Chain Geometric French Retro Electroplating Jewelry
| Chain Style | Gold Wire Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Pendant Necklace Copper Gold Wire Chain Geometric French Retro Electroplating Jewelry
| Chain Style | Gold Wire Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Gold Wire Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























