
Pendant Necklace Cotton Alloy Heart Shape Flower Geometric Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images











Pendant Necklace Cotton Alloy Heart Shape Flower Geometric Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























