
Pendant Necklace Flower Pattern Motherofpearl Real Gold Electroplated Copper 925 Silver Zirconia Women's Light Luxury Style
Pendant Necklace Flower Pattern Motherofpearl Real Gold Electroplated Copper 925 Silver Zirconia Women's Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 34g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images






Pendant Necklace Flower Pattern Motherofpearl Real Gold Electroplated Copper 925 Silver Zirconia Women's Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 34g |























