
Pendant Necklace Geometric Pattern Alloy Copperclad Iron Iron Copper Snake Bone Chain Electroplating
Pendant Necklace Geometric Pattern Alloy Copperclad Iron Iron Copper Snake Bone Chain Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
More Images





Pendant Necklace Geometric Pattern Alloy Copperclad Iron Iron Copper Snake Bone Chain Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |























