
Pendant Necklace Hand Of Fatima Geometric Black Sand Black Gallstone Alloy Electroplated Unisex O Chain
Pendant Necklace Hand Of Fatima Geometric Black Sand Black Gallstone Alloy Electroplated Unisex O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Black Sand Black Gallstone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images





















Pendant Necklace Hand Of Fatima Geometric Black Sand Black Gallstone Alloy Electroplated Unisex O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Black Sand Black Gallstone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Black Sand Black Gallstone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |























