
Pendant Necklace Hip Hop Star Shape Geometric Imitation Pearl Metal Zinc Alloy Iron Electroplating Ball Chain
Pendant Necklace Hip Hop Star Shape Geometric Imitation Pearl Metal Zinc Alloy Iron Electroplating Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
More Images









Pendant Necklace Hip Hop Star Shape Geometric Imitation Pearl Metal Zinc Alloy Iron Electroplating Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |























