
Pendant Necklace Hiphop Disco Lightning Style Copper Alloy With Diamond Geometric Design For Men And Women
Pendant Necklace Hiphop Disco Lightning Style Copper Alloy With Diamond Geometric Design For Men And Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $2.91
-65%$2.91
$1.02More Images










Pendant Necklace Hiphop Disco Lightning Style Copper Alloy With Diamond Geometric Design For Men And Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























