
Pendant Necklace Imitation Pearl Alloy Star Flower Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Pendant Necklace Imitation Pearl Alloy Star Flower Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 39g |























