
Pendant Necklace Imitation Pearl Aluminum Chain Alloy Electroplated Geometric Style Women's
Pendant Necklace Imitation Pearl Aluminum Chain Alloy Electroplated Geometric Style Women's
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Aluminum Chain |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Pendant Necklace Imitation Pearl Aluminum Chain Alloy Electroplated Geometric Style Women's
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Aluminum Chain |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Aluminum Chain |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |























