
Pendant Necklace Iron Heart Shape Electroplated Simple Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Pendant Necklace Iron Heart Shape Electroplated Simple Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























