
Pendant Necklace Stainless Steel Ochain Electroplating Small Steel Ball Buckle Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images






Pendant Necklace Stainless Steel Ochain Electroplating Small Steel Ball Buckle Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















