
Pendant Necklace Titanium Steel Imitation Chalcedony Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Chalcedony |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.09
-65%$1.09
$0.38More Images







Pendant Necklace Titanium Steel Imitation Chalcedony Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Chalcedony |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Chalcedony |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























