
Pendant Necklace Turquoise Copper Geometric Electroplating Vintage Original Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 33g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images













Pendant Necklace Turquoise Copper Geometric Electroplating Vintage Original Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 33g |























