
Pendant Necklace Women Hiphop Style Geometric Zinc Alloy Iron Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images


















Pendant Necklace Women Hiphop Style Geometric Zinc Alloy Iron Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























