
Pendant Necklace Women Stainless Steel Titanium Steel Mixed Gemstone Setting Geometric Style Set With Diamonds
Pendant Necklace Women Stainless Steel Titanium Steel Mixed Gemstone Setting Geometric Style Set With Diamonds
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images






















































Pendant Necklace Women Stainless Steel Titanium Steel Mixed Gemstone Setting Geometric Style Set With Diamonds
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |





















