
Pendant Necklace Women's 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel 18K Gold Plated With Flower Pattern
Pendant Necklace Women's 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel 18K Gold Plated With Flower Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plating |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images




Pendant Necklace Women's 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel 18K Gold Plated With Flower Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plating |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plating |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























