
Piercing Ear Bone Nails Stainless Steel Geometric Simple Style Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Advertising Promotion,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images










Piercing Ear Bone Nails Stainless Steel Geometric Simple Style Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Advertising Promotion,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Advertising Promotion,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























