
Piercing Jewelry Stainless Steel Lip Nails Zircon Earrings Ear Bone Nails With Crown Pattern Handmade
Piercing Jewelry Stainless Steel Lip Nails Zircon Earrings Ear Bone Nails With Crown Pattern Handmade
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images



























Piercing Jewelry Stainless Steel Lip Nails Zircon Earrings Ear Bone Nails With Crown Pattern Handmade
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























