
Piercing Jewelry Titanium Alloy Star Shape Electroplated Colorful Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $3.16
-65%$3.16
$1.11More Images














Piercing Jewelry Titanium Alloy Star Shape Electroplated Colorful Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |























