
Piercing Jewelry Titanium Steel Cross Star Heart Bow Tie Shaped Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images









Piercing Jewelry Titanium Steel Cross Star Heart Bow Tie Shaped Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























