
Piercing Jewelry Titanium Steel Electroplating Water Drop Butterfly Ushape Geometric Animal Zodiac Pendant Ear Nail Ear Bridge
Piercing Jewelry Titanium Steel Electroplating Water Drop Butterfly Ushape Geometric Animal Zodiac Pendant Ear Nail Ear Bridge
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Doll,Cartoon Characters,Leaves,U-Shape,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.87
-65%$2.87
$1.00More Images










Piercing Jewelry Titanium Steel Electroplating Water Drop Butterfly Ushape Geometric Animal Zodiac Pendant Ear Nail Ear Bridge
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Doll,Cartoon Characters,Leaves,U-Shape,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Doll,Cartoon Characters,Leaves,U-Shape,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























