
Plastic Handmade Square Grab Clip For Women With Simple Geometric Style And Plaid Styling
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Grip |
| Material | Plastic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |
Original: $0.82
-65%$0.82
$0.29More Images






Plastic Handmade Square Grab Clip For Women With Simple Geometric Style And Plaid Styling
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Grip |
| Material | Plastic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Grip |
| Material | Plastic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |























