
Pleated Disc Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Electroplating Hiphop Exaggerate Style For Women
Pleated Disc Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Electroplating Hiphop Exaggerate Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 54g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images








Pleated Disc Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Electroplating Hiphop Exaggerate Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 54g |























