
Pleated Flower Pendant Necklace Metal Alloy Copperclad Iron Electroplated For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Pleated Flower Pendant Necklace Metal Alloy Copperclad Iron Electroplated For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |























