
Pleated Irregular Pendant Necklace Metal Alloy Electroplating Geometric Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Pleated Irregular Pendant Necklace Metal Alloy Electroplating Geometric Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























