
Polished Short Clavicle Necklace Titanium Steel Jewelry With English Letter Pattern And Electroplating Treatment
Polished Short Clavicle Necklace Titanium Steel Jewelry With English Letter Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.94
-65%$0.94
$0.33More Images






























Polished Short Clavicle Necklace Titanium Steel Jewelry With English Letter Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























