
Pop Style Alloy Starfish Shell Splicing Waist Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Pop Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 64g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Pop Style Alloy Starfish Shell Splicing Waist Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Pop Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Pop Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 64g |























