
Popular Fashion Metal Women's Diamondencrusted Watch With Round Dial And Digital Display
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numerals |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 110g |
More Images








Popular Fashion Metal Women's Diamondencrusted Watch With Round Dial And Digital Display
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numerals |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 110g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numerals |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 110g |























