
Popular Fashion Women's Metal Mesh Belt Square Dial Quartz Watch With Diamond Encrustment And Stainless Steel Buckle
Popular Fashion Women's Metal Mesh Belt Square Dial Quartz Watch With Diamond Encrustment And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 71g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images





Popular Fashion Women's Metal Mesh Belt Square Dial Quartz Watch With Diamond Encrustment And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 71g |





















