
Popular Women's Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Doublesided Fiveleaf Clover Necklace With Motherofpearl And Geometric Design
Popular Women's Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Doublesided Fiveleaf Clover Necklace With Motherofpearl And Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images



















Popular Women's Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Doublesided Fiveleaf Clover Necklace With Motherofpearl And Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |





















