
Punk Gothic Style Stainless Steel And Titanium Steel Rose Skull Pendant Necklace With Twist Chain And Geometric Pattern Handmade For Men
Punk Gothic Style Stainless Steel And Titanium Steel Rose Skull Pendant Necklace With Twist Chain And Geometric Pattern Handmade For Men
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images










Punk Gothic Style Stainless Steel And Titanium Steel Rose Skull Pendant Necklace With Twist Chain And Geometric Pattern Handmade For Men
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 25g |





















